ראשי | פירוש השם | משמעות השם מיטל

משמעות השם מיטל

משמעות השם מיטל. משמעות השם מיטל

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

פירוש/מקור השם: צירוף המילים 'מי' ו'טל' במשמע המים של הטל הוא רסיסי הלילה.

יסודות הטבע בשם: מ- מים י- אדמה ט- אש ל- אוויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית:מ' ערך גימטרי: 40.

מספר נומרולוגי: 8.

קלף טארוט: מס' 12- התלוי (the hanged man).

משמעות אסטרולוגית: יסוד המים, כוכב נפטון.

צבע מקשר לכוכב: אינדיגו (כחול-סגול).

קריסטלים מחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ.


תכונות וכישורים:
כל ארבעת יסודות הטבע חוברים בהשפעתם המשותפת על אישיות אדם זה. כוכב נפטון מחזק את השפעת יסוד המים בגינו לאדם זה אינטואיציה עמוקה מאוד, יכול להיכנס למעמקי הנסתר של עולם הרגשות ונטייה לחפש את השלמות המוחלטת.

האות מ' מסמלת את יסוד המים- מצד אחד שואף לקבל ומצד שני להרוות ולהחיות. זהו אדם שופע הרוצה לתת ולעזור לזולת אך דרך פעולתו אינה בהכרח חיצונית ונראית לעין כי אם בהסתר, מתחת לפני השטח, כנאמר: "מים שקטים חודרים עמוק". העשייה והעזרה נעשים בשקט ובצניעות מתוך רצון לעזור ולהועיל גם לאחרים ולא מתוך רצון להצלחה עצמית בלבד. הוא מסוגל לקבל וגם לתת לחברה שמסביבו. זהו אדם בעל גמישות והסתגלות למצבים כמו המים המקבלים את צורת הכלי אליו הם מוחדרים. כמים, עשויים הוא להיות שלוו ורגוע כלפי חוץ אבל בפנים, מתחת לפני השטח, רוחש ומלא פעילות חיובית או שלילית. אדם זה טוב בלתת עצות חכמות ומועילות לאחרים אך לא בהכרח עוזר לעצמו.

בקלף התלוי, פניו אינן משקפות כאב וסבל. הוא קורן ומוקף בהילה זוהרת. זהו הקדוש המעונה המקריב עצמו למען אידיאלים נעלים. הקלף מחזק את נטיית אדם זה להקרבה עצמית, את הצורך לוותר למען הזולת ומעביר מסר הטוען כי עלינו להסתכל לא רק על המראה החיצוני של הדברים אלא לצלול לעומק- רק שם תימצא האמת.

בהשפעת המספר הנומרולוגי ויסוד האוויר, חיי הרוח הם חלק ממנו. הוא ניחן התכונות מיסטיות מובהקות, באינטואיציה חריפה וביכולת נדירה לחדור אל נפש הזולת. הוא ניחן בסגנון חשיבה מתוחכם ובדרך פעולה מתחכמת, בכישרון מניפולטיבי ובמוזרויות כלשהן (לאו דווקא שליליות) הגורמות לו להיות אדם יוצא דופן.  לעיתים קרובות ימצא עצמו נאבק ומתמודד בין שני כוחות מנוגדים: זה השואף להרקיע אל השחקים ואל הרוחניות בעוד שהאחר נוטה אל המעמקים היצריים, התאוותנים והגשמיים.

אדם זה ניחן בזיכרון מושחז ובנטייה להתייחס אל המציאות על בסיס אישי וסובייקטיבי לצבוע אותה בגוונים של שחור ולבן. בשל עיסוקו שלו בעצמו הוא עשוי להתגלות כלא מתחשב באחרים וכלא רגיש לזולת.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה