ראשי | פירוש השם | משמעות השם אביגיל

משמעות השם אביגיל

משמעות השם אביגיל. משמעות השם אביגיל

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

פירוש/מקור השם: אשת נבל הכרמלי שנישאה אחרי מותו לדוד (ש"א כ"ה ג).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר ב- אדמה י- אדמה ג- אש י- אדמה ל- אוויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: י' ערך גימטרי: 10.

מספר נומרולוגי: 11.

קלף טארוט: מס' 9- נזיר (The Hermit).

משמעות אסטרולוגית: מזל בתולה.

צבע מקושר לכוכב: כתום זהב.

קריסטלים מחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, אובסידיאן, סנופלקס, טופז כחול, ספינל סגולה.

תכונות וכישורים:
ליסוד האדמה השפעה מובהקת על אישיות אדם זה. יחד עם זאת, ניתן לראות כי גם ליסוד האוויר מופע כפול בשם, דבר המשליך על אישיות אדם זה את התכונות והכישורים המקושרים לו. לזכות אדם זה הבחירה כיצד לאזן בין שני הנתיבים המנוגדים והמשלימים: הנתיב הרוחני והנתיב הגשמי. בחירה זו מתחזקת נוכח השפעתו של המספר הנומרולוגי 11. המספר הנומרולוגי מקנה לאדם זה את זכות הבחירה בין הנתיב הרוחני המושפע מהמספר 11, לבין הנתיב היצרי- גשמי המושפע מהמספר 2, אשר היה מתקבל אילו צמצמנו את המספר על פי הנומרולוגיה. בהשפעת האדמה ומזל בתולה, לאדם זה כושר ניתוח מעולה וקפדני, מוסר עבודה גבוה, יכולת להשתמש בידע ולהוציאו אל הפועל בצורה יעילה ונכונה, יכולת לרדת לפרטי פרים (דבר הבא לעיתים על חשבון היכולת לראות בראייה כוללת), סבלנות רבה, נחישות, ערנות ושיטתיות.

האות י' היא האות הקטנה ביותר ולכן מייצגת ענווה, פשטות וצניעות. תכונות אלה ימצאו גם אצל אדם זה. בשילוב השפעת האוויר, הוא סקרן וחקרן, מעמיק בלמידתו ונוטה לבחון את הדברים לעומקם ורק לאחר מכן לבצעם. בגלל שמזל בתולה נשלט על ידי יסוד האדמה אפשר לסמוך עליו שהידע הגיע מבחינה מעמיקה ויסודית. הבעיה נובעת מכך שלעיתים על מנת להגיע להבנה העמוקה הזו הוא נזקק לשקט והתבודדות. בנוסף, מסמלת האות י' הארה והתקרבות רוחנית. הקלף מרמז כי הבנת האמת אינה תלויה באמצעים נוספים מלבד האדם עצמו. חכמתו נובעת מבדידות והתבודדות ממושכות. מאידך, ההתבודדות עשויה להיות מכשיר לבריחה מהמציאות וחוסר יכולת להתמודד עם המציאות.

באם יבחר הנתיב הרוחני בהשפעת המס' הנומרולוגי, אדם זה יגלה כי ניחן בפוטנציאל רב ועצום בתחומים רבים ומגוונים. בהיותו נפש הזוכה בהשראה של כוחות עליונים, בכוח רצון חזק ובנחישות, בשאיפות חברתיות נשגבות ובשאיפה להשיג ידע רוחני על מנת לחלוק אותו עם אנשים נוספים. את האנרגיה היצרית העזה הפועמת בו, יהא מסוגל להתמיר ולתעל אל אפיקים רוחניים, פילוסופיים ויצירתיים. לאדם זה דמיון עשיר, אינטואיציה, ויכולת לחשיבה מופשטת. מסוגל הוא לחשוב מהר על אפשרויות בעזרת שכלו החריף ושנינותו. בהיעדר יסוד המים, הוא יגלה כאיש אוהב מאוד אך לא רומנטי, המבטא אהבה וחיבה במעשים ולא במילים. יטה הוא להתחבר אל עצמו וזולתו דרך הראש ופחות דרך הלב.


לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה